EN
SI
11. april, 2019

APLIKACIJSKI SVETOVALEC ZA PODROČJE LOGISTIKE (JUNIOR IN SENIOR)

Ljubljana
11. aprila 2019
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas
Oglas velja do 31.07.2019
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

  • svetovanje in uvajanje informacijskih rešitev za podporo logistiki;
  • svetovanje pri načrtovanju logističnih procesov;
  • planiranje in optimizacija transporta;
  • uvajanje informacijske podpore logističnih centrov;
  • planiranje in optimizacija verige preskrbe (nabava, proizvodnja, odprema/prodaja);
  • pomoč uporabnikom pri uporabi informacijskih rešitev;
  • delo s strankami.

Od vas pričakujemo:

Prednost bodo imeli kandidati, ki bodo s prijavo prikazali afiniteto do dela v logistiki oz. tisti, ki že imajo izkušnje na področju logistike.

Zahtevano znanje:

  • Teoretično poznavanje procesov v logistiki;
  • Teoretično poznavanje delovanja skladiščnih sistemov;
  • Aktivno znanje angleškega jezika; dodatno znanje nemškega jezika je prednost;
  • Odlično poznavanje operacijskih sistemov in Office paketa;
  • Poznavanje osnov baze podatkov in logike programiranja;
  • Vozniški izpit B kategorije.

Zaželene izkušnje:

  • uvajanja informacijske podpore logističnih centrov;
  • uvajanja informacijskih sistemov;
  • na področju SAP EM/TM;
  • razumevanja delovanja ERP sistemov;
  • uvajanja ERP sistema kot uvajalec ali kot lastnik poslovnih procesov;
  • projektnega vodenja.

Zaželena izobrazba

  • Najmanj visokošolska stopnja logistične ali tehnične smeri.

Ponujamo vam:

  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih;
  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku;
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja;
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami;
  • možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja;
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu;
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen.

 SprejmITe izziv!

Delovno razmerje bo sklenjeno za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom. Če ste v opisanem oglasu prepoznali priložnost za svoj razvoj in ste ambiciozni, vztrajni in proaktivni, nam svojo ponudbo pošljite na zaposlitev@snt.si do 31.07.2019. Vaše ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI