EN
SI
14. decembra, 2021

APLIKACIJSKI SVETOVALEC za področje SAP BI/BW m/ž

Kranj in/ali Ljubljana
Do 30. septembra 2022
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Zaradi povečanega števila zanimivih projektov širimo SAP ekipo, v katero vabimo motivirane svetovalce, pripravljene na nove izzive.

Delo obsega:

  • svetovanje na področju optimizacije poslovnih procesov in uvajanja ERP sistema
  • svetovalno delo pri strankah in podpora strankam (oddaljena ali on-site)
  • pred prodajne aktivnosti ter predstavitve ERP sistema tako obstoječim kot novim strankam
  • sodelovanje pri izvedbi študij izvedljivosti ter pripravi ponudb za potencialne stranke
  • vsakodnevno komunikacijo s strankami
  • delo doma in v tujini

Od vas pričakujemo:

  • izkušnje z uvajanjem, vzdrževanjem ERP sistemov in integracijami z ERP sistemi
  • organizacijske sposobnosti, proaktivnost in samostojnost
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • vozniški izpit B kategorije

Zaželeno:

  • poznavanje projektnega vodenja

Ponujamo vam:

  • možnost dela od doma
  • možnost dela iz poslovnih enot LJ, KR, CE in MB
  • takojšnji angažma na projektih v Sloveniji
  • aktivno sodelovanje s končnimi strankami
  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami
  • možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja v skupini S&T
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen

SprejmITe izziv!

Delovno razmerje bo sklenjeno za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom. Če ste v opisanem oglasu prepoznali priložnost za svoj razvoj in vas odlikujejo agilnost, proaktivnost in vztrajnost, nam svojo ponudbo pošljite do 30.09.2022. Vaše ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI