EN
SI
9. april, 2019

ASISTENT V KADROVSKI SLUŽBI

Ljubljana
9. aprila 2019
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za določen čas
Oglas velja do 18.04.2019
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

  • zahtevnejšo administrativno pomoč v HR oddelku (priprava, urejanje zaposlitvenih obrazcev, priprava pogodb o zaposlitvi, aneksov, sklepov, odločb, dopisov, obdelava zahtevkov, popis procesov, vodenje kadrovskih evidenc in sprememb, prijava in odjava delavcev iz zavarovanj, urejanje evidence prisotnosti, organiziranje zdravniških pregledov in usposabljanj iz varnosti in zdravja, prilagajanje procesov, pravilnikov, priprava poročil, analiz in ukrepov s kadrovskega vidika, urejanje in arhiviranje kadrovske dokumentacije, oprema faktur, odhodna dokumentacija)
  • posredovanje podatkov za namen obračuna plač
  • organizacijo in koordinacijo v procesu iskanja in selekcije kadra (priprava in objava oglasov, zbiranje, selekcioniranje, evidentiranje in arhiviranje prijav, organizacija in koordinacija razgovorov, pošiljanje povabil, zahval, skrb za bazo kandidatov)
  • organizacijo in koordiniranje dijaških/študentskih praks
  • koordinacijo mentorskih programov novo zaposlenih
  • pripravo in vzdrževanje podatkovnih baz za HR aplikacijo
  • skrb za ažurno vsebino na straneh HR oddelka na intranetu
  • posredovanje podatkov v namen javnih razpisov
  • sodelovanje pri internih HR projektih (promocija zdravja, DPP …)
  • ostala dela po dogovoru

Od vas pričakujemo:

 zahtevano:

  • poznavanje osnov kadrovske politike
  • odlične organizacijske in komunikacijske kompetence
  • dobra računalniška pismenost (Word, Excel, Outlook) in dobro znanje angleškega jezika
  • samoiniciativnost, zagnanost, odgovornost, sposobnost samostojnega in timskega dela

zaželeno:

  • poznavanje programa SAP (HR modul) in napredno znanje Excela
  • absolvent/diplomant kadrovskega menedžmenta ali podobne družboslovne smeri

Ponujamo vam:

  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu

SprejmITe izziv!

Delovno razmerje bo sklenjeno za določen čas s šestmesečnim poskusnim delom za čas nadomeščanja porodniške odsotnosti. Če vas odlikuje smisel za delo z ljudmi in vas zanima razvoj kompetenc na kadrovskem področju, nam pošljite svoje ponudbe na zaposlitev@snt.si do 18.04.2019. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI