EN
SI
3. december, 2018

JUNIOR SISTEMSKI INŽENIR za sistemsko administracijo v Microsoft okolju m/ž

Ljubljana
3. decembra 2018
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas
Oglas velja do 31.12.2018
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

Od vas pričakujemo:

Zahtevana izobrazba

  • Ustrezna izobrazba tehniške smeri

Strokovno znanje

zahtevano:

  • Poznavanje programske opreme Microsoft in z njo povezanih tehnologij
  • Dobro ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku
  • Pripravljenost za izobraževanje in spoznavanje novih tehnologij

ostalo:

  • Samoiniciativnost, komunikativnost, iznajdljivost in veselje do učenja
  • Vozniški izpit B kategorije

Ponujamo vam:

  • Strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih
  • Sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku
  • Stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja
  • Delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami
  • Sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen

SprejmITe izziv!

Delovna razmerja bodo sklenjena za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom. Če vas odlikujejo zanesljivost, ambicioznost, proaktivnost in vztrajnost, če ste agilni in inovativni in vas zanima delo v našem podjetju, nam pošljite svoje ponudbe na zaposlitev@snt.si do 31.12.2018. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI