EN
SI
12. avgusta, 2020

Prodajni svetovalec za infrastrukturne rešitve (m/ž)

Ljubljana
12. avgusta 2020
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom
Oglas velja do 30.10.2020
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

  • iskanje in razvoj novih poslovnih priložnosti pri obstoječih in potencialnih strankah,
  • prodaja, izdelava ponudb, sklepanje poslov in priprava IT rešitev za stranke v sodelovanju z izvedbenimi ekipami,
  • načrtovanje kompleksnih infrastrukturnih rešitev skupaj z izvedbenimi ekipami, ki zajemajo segment podatkovnih centrov s poudarkom na diskovnih in strežniških sistemih ter sistemih za varnostno kopiranje in arhiviranje podatkov,
  • komuniciranje s strankami in managerji na vodilnih pozicijah,
  • strateško svetovanje strankam glede na njihove poslovne potrebe in v skladu s ponudbo podjetja,
  • sodelovanje pri razvoju novih poslovnih rešitev glede na potrebe strank in trende na področju IT industrije,
  • predvidevanje poslovnih in tržnih potreb ter poročanje o le teh.

Odgovornosti delovnega mesta:

  • razvoj odnosov s strankami in partnerji,
  • profesionalno predstavljanje delodajalca na tržišču,
  • doseganje prodajnih rezultatov,
  • sodelovanje z ekipami znotraj podjetja pri razvoju novih programov z namenom doseganja konkurenčne prednosti na trgu,
  • pridobivanje in vzdrževanje znanja s področja produktov kot tudi IT industrije v celoti,
  • izdelava prodajnih napovedi na mesečnem nivoju.

Ponujamo vam:

  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih,
  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku,
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami,
  • možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja v skupini S&T,
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu,
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen.

Od vas pričakujemo:

Zaželena izobrazba in zahtevana stopnja

  • tehniška ali ekonomska izobrazba, V.-VII. stopnje.

Strokovno znanje

Zahtevano:

  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju IT infrastrukture v večjih (enterprise) okoljih iz segmenta podatkovnih centrov (poudarek na diskovnih in strežniških sistemih ter sistemih za varnostno kopiranje in arhiviranje podatkov),
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju prodaje in svetovanja,
  • poznavanje tehnoloških rešitev na infrastrukturnem področju,
  • odlično poznavanje celovitih infrastrukturnih rešitev,
  • prodajne in pogajalske veščine,
  • komunikacijske sposobnosti,
  • ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku.

Zaželeno:

  • poznavanje poslovnih procesov v različnih industrijah.

 Ostalo:

  • visoka motivacija, samoiniciativnost, proaktivnost, inovativnost in veselje do dela v skupini,
  • urejenost,
  • vozniški izpit B kategorije

SprejmITe izziv!

Delovna razmerja bodo sklenjena za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom. Če vas odlikujejo zanesljivost, ambicioznost, proaktivnost in vztrajnost, če ste agilni in inovativni in vas zanima delo v našem podjetju, nam pošljite svoje prijave na zaposlitev@snt.si do 15. 09. 2020. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI