EN
SI
2. oktobra, 2020

Razvijalec programskih rešitev za bančno področje (m/ž)

Ljubljana
2. oktobra 2020
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom
Oglas velja do 30.10.2020
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

  • sodelovanju pri razvoju programskih rešitev: razumevanje vsebinske zahteve, sodelovanje pri pripravi podatkovnega modela, izdelava ETL-ov in papirnih dokumentov, razvojno testiranje, priprava tehnične dokumentacije,
  • aktivnem sodelovanju pri vpeljavi izboljšav v programski opremi s poudarkom na trendih razvoja podatkovnih skladišč/bi,
  • sodelovanju s stranko v procesu vzdrževanja programske opreme,
  • dodatnem izpopolnjevanju na področju bančnega poročanja (poslovne in zakonske zahteve).

Od vas pričakujemo:

  • dobro poznavanje podatkovnih baz, principov ETL in SQL programiranja,
  • izkušnje pri razvoju podatkovnih skladišč in ETL postopkov,
  • izkušnje pri rednem operativnem delu s podatkovnimi skladišči,
  • celosten pristop in analitične sposobnosti (hitro razumevanje, zmožnost abstraktnega mišljenja, odkrivanje relacij),
  • dobre organizacijske sposobnosti, proaktivnost in veselje delati v timu,
  • natančnost, samostojnost in inovativnost,
  • aktivno znanje angleškega jezika.

Od vas je zaželeno:

  • poznavanje področja bančnega poročanja ter informacijskih tehnologij,
  • poznavanje .net razvojne tehnologije.

Ponujamo vam:

  • aktivno vključenost in sodelovanje pri razvoju programske opreme za bančno področje,
  • sodelovanje z vrhunskimi it strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi
    bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku,
  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih,
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju,
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu,
  • sistem, kjer je vaš uspeh opažen in nagrajen.

SprejmITe izziv!

Delovno razmerje bo sklenjeno za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom. Če vas odlikujejo zanesljivostambicioznostproaktivnost in vztrajnost, če ste agilni in inovativni in vas zanima delo v našem podjetju, nam pošljite svoje prijave na zaposlitev@snt.si do 30.10.2020. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI