EN
SI
7. februar, 2019

SharePoint administrator m/ž

Ljubljana
7. februarja 2019
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas
Oglas velja do 07.03.2019
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

  • podpora pri upravljanju SharePoint platforme.
  • izvajanje dnevnih operacij nadzora in optimizacija strežnikov SharePoint. Izvajanje namestitev, vzdrževanja, konfiguracij in uvajanje aplikacij na SharePoint strežnikih.
  • koordiniranje in izvajanje funkcij varnostnega kopiranja / obnovitve.
  • aktivno sodelovanje pri oblikovanju rešitev na SharePoint infrastrukturi.
  • konfiguracija platforme SharePoint za optimalno delovanje v visoki razpoložljivosti.
  • namestitev in pomoč pri razvoju lastnih SharePoint rešitev.

Od vas pričakujemo:

  • minimalno 3 leta izkušenj z administracijo SharePoint strežnika 2010/2013/2016 ali SharePoint Online.
  • obsežne izkušnje z nameščanjem SharePoint 2010/2013/2016 na podlagi dobrih praks.
  • dobro poznavanje različnih namenov uporabe SharePoint platforme (Content Management, Collaboration, Search, Insights, Composites, Communities / My Sites).
  • izkušnje s konfiguracijo in odpravo napak delovanja SharePoint servisnih storitev.
  • poznavanje MS SQL podatkovne baze.
  • zaželene delovne izkušnje na področju Sharepoint (2010, 2013, 2016), Office 365.
  • izkušnje z uporabo orodja SharePoint Designer.
  • dobro poznavanje PowerShella in izdelave skript.
  • prednost imajo kandidati z opravljenim uradnim MCP izpitom za administracijo SharePointa.

Zaželeno znanje:

Prednost bodo imeli posamezniki s spodnjimi izkušnjami:

  • poznavanje HTML5 in CSS3,
  • dobro poznavanje in lastne izkušnje s programiranjem v Javascript,
  • poznavanje enega izmed Javascript ogrodij (angular, knockout,..) je prednost,
  • dobro poznavanje in lastne izkušnje s programiranjem v C#,
  • dobro poznavanje uporabe spletnih storitev REST-a (Representional State Transfer),
  • poznavanje CSOM ali JSOM je prednost,
  • obvladovanje programskih orodij MS Office v okolju Windows,

Ostalo:

  • visoka motivacija, samoiniciativnost, proaktivnost in veselje do dela v skupini
  • natančnost, samostojnost in inovativnost
  • sposobnost logičnega sklepanja
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • vozniški izpit B kategorije

Ponujamo vam:

  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku,
  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih,
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu,
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen.

SprejmITe izziv!

Delovno razmerje bo sklenjeno za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom. Če vas odlikujejo zanesljivost, ambicioznost, proaktivnost in vztrajnost, če ste agilni in inovativni in vas zanima delo v našem podjetju, nam pošljite svoje ponudbe na zaposlitev@snt.si do 07.03.2019. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI