EN
SI
14. oktober, 2019

SISTEMSKI INŽENIR za področje vzdrževanja podatkovnih sistemov HP UNIX in ORACLE m/ž

Ljubljana
14. oktobra 2019
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas
Oglas velja do 31.10.2019
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden uspešnejših ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, varne, inovativne in prilagojene IT rešitve. Področje dela, za katerega v tem trenutku iščemo sodelavce, obsega tehnologije diskovnih sistemov, SAN, fizičnih in virtualnih knjižnic ter programske opreme za upravljanje s podatki – v nadaljevanju »podatkovni sistemi«.

Delo obsega:

  • Vzdrževanje HP UX sistemskih strežnikov in Oracle sistemov s Solaris in Linux operacijskimi sistemi
  • izdelava tehničnih načrtov podatkovnih sistemov,
  • razvoj konceptov integracij podatkovnih sistemov,
  • priprava tehnične dokumentacije,
  • podajanje znanja naročniku ob vpeljavi novih tehnologij.

Delo obsega tako visokotehnološko razvojno komponento kot servisne posege, zato pričakujemo raznovrstno in izredno samoiniciativno osebo.

Zahtevana izobrazba:

  • vsaj V. stopnja izobrazbe

Pričakovano znanje in lastnosti:

  • poznavanje delovanja elektronskih naprav,
  • poznavanje delovanja operacijskih sistemov UNIX, LINUX
  • izredna natančnost in vztrajnost pri delu,
  • dobro ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku,
  • pripravljenost za izobraževanje in spoznavanje novih tehnologij,
  • samoiniciativnost, komunikativnost in iznajdljivost,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • Prednost bodo imeli kandidati, ki poznajo UNIX.

Ponujamo vam:

  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih,
  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku,
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami.

SprejmITe izziv!

Če vas odlikujejo zanesljivost, ambicioznost, proaktivnost in vztrajnost, če ste agilni in inovativni in vas zanima delo v našem podjetju, nam pošljite svoje ponudbe na zaposlitev@snt.si do 31.10.2019. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI