EN
SI
31. marca, 2021

Sistemski inženir za področje vzdrževanja sistemske infrastrukture (m/ž)

Ljubljana
31. marca 2021
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom
Oglas velja do 30.04.2021
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden uspešnejših ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, varne, inovativne in prilagojene IT rešitve. Področje dela, za katerega v tem trenutku iščemo sodelavce, obsega tehnologije sistemske infrastrukture, fizičnih in virtualnih knjižnic ter sistemske programske opreme.

Delo obsega:

  • izdelavo tehničnih načrtov sistemske infrastrukture,
  • razvoj konceptov integracij sistemske infrastrukture,
  • vzdrževanje Oracle sistemov s Solaris in Linux operacijskimi sistemi,
  • pripravo tehnične dokumentacije,
  • podajanje znanja naročniku ob vpeljavi novih tehnologij.

Delo obsega tako visokotehnološko razvojno komponento kot servisne posege, zato pričakujemo raznovrstno in izredno samoiniciativno osebo.

Zahtevana izobrazba:

  • vsaj V. stopnja izobrazbe

Pričakovano znanje in lastnosti:

  • poznavanje delovanja elektronskih naprav,
  • osnovno poznavanje delovanja operacijskih sistemov UNIX, LINUX,
  • izredna natančnost in vztrajnost pri delu,
  • dobro ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku,
  • pripravljenost za izobraževanje in spoznavanje novih tehnologij,
  • samoiniciativnost, komunikativnost iznajdljivost in veselje do učenja,
  • vozniški izpit B kategorije.

Ponujamo vam:

  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih,
  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku,
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami.

Delovno razmerje bo sklenjeno za nedoločen čas, s poskusnim delom 6 mesecev. Če vas odlikujejo zanesljivost, ambicioznost, proaktivnost in vztrajnost in vas zanima delo na opisanem delovnem mestu, nam na zaposlitev@snt.si pošljite svoje ponudbe do 30. 04. . 2021.

Prednost bodo imeli kandidati, ki poznajo LINUX.

Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI