EN
SI
8. junija, 2023

SISTEMSKI INŽENIR ZA PODROČJE IMPLEMENTACIJE IN VZDRŽEVANJA DISKOVNIH SISTEMOV PROIZVAJALCA DELL EMC

S&T Iskratel
Do 23. julija 2023
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom
Deli novico

Sistemski inženir za področje implementacije in vzdrževanja diskovnih sistemov proizvajalca Dell EMC (m/ž)

Vas zanima delovanje v podjetju, ki je usmerjeno v rezultate, prepoznava in nagrajuje uspehe zaposlenih? Radi opravljate delo v okolju, kjer so medosebni odnosi in skrb za zdravje in počutje zaposlenih na prvem mestu? Vam je pomembno, da podjetje, v katerem opravljate delo spodbuja raznolikost in družbeno odgovornost? Želite biti preko svojega dela v stalnem stiku z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja? Imate znanja in izkušnje, s katerimi bi se želeli preizkusiti na razpisanem delovnem mestu in nadaljnjo razvijati strokovnost na izbranem področju?

Če je predstavitev podjetja v vas vzbudila iskrico, vas vabimo, da se nam pridružite pri delu kot sistemski inženir v mednarodnem, stimulativnem, inovativnem in stabilnem delovnem okolju v S&T Iskratel.

DELOVNE NALOGE KANDIDATA

  • Implementacija in administracija diskovnih sistemov,
  • vzdrževanje diskovnih sistemov,
  • izdelava tehničnih načrtov diskovnih sistemov,
  • razvoj konceptov integracij diskovnih sistemov,
  • priprava tehnične dokumentacije,
  • podajanje znanja naročniku ob vpeljavi novih tehnologij.

PRI KANDIDATU IŠČEMO

Zahtevana znanja, sposobnosti ali veščine:

  • vsaj V. stopnja izobrazbe ustrezne smeri,
  • poznavanje delovanja elektronskih naprav,
  • poznavanje delovanja operacijskih sistemov,
  • izredna natančnost in vztrajnost pri delu,
  • dobro ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku,
  • pripravljenost za izobraževanje in spoznavanje novih tehnologij,
  • samoiniciativnost, komunikativnost in iznajdljivost.

Prednost bodo imeli kandidati, ki bodo skozi prijavo uspešno prikazali želena znanja, sposobnosti ali veščine:

  • poznavanje proizvajalca Dell EMC,
  • delo obsega tako visokotehnološko razvojno komponento kot servisne posege, zato pričakujemo raznovrstno in izredno samoiniciativno osebo.

Ostalo:

  • vozniški izpit B kategorije.

LOKACIJA IN DELOVNO OKOLJE

  • Delo se opravlja v sodobnem delovnem okolju v Kranju, osrčju Gorenjske, ki je povezano z odličnim dostopom z avtoceste,
  • pred poslovno stavbo v Kranju je zagotovljeno brezplačno parkirišče za vse zaposlene,
  • po dogovoru in odobritvi neposrednega vodje je voljo koriščenje hibridnega načina dela, kar pomeni kombiniranje dela v pisarni z delom na domu.

IZBRANEMU KANDIDATU NUDIMO

  • Delovno razmerje za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom,
  • delo v hitro razvijajoči se panogi razvojne tehnologije, ki nudi izzivalno, zabavno in smiselno delo,
  • razvoj potenciala in nudenje številnih možnosti za pridobivanje novega znanja in izkušenj,
  • sodelovanje v IKT kolektivu vrhunskih strokovnjakov, ki vas bo s svojimi bogatimi izkušnjami podprl pri delu,
  • fleksibilen delavnik, ki omogoča uspešno usklajevanje zasebnega in poslovnega življenja,
  • zagotavljanje mentorstva v času uvajanja v delo,
  • otroci zaposlenih imajo prednost pri vpisu v vrtec na lokaciji,
  • udeležbo na timskih športnih, družabnih in strokovnih dogodkih za zaposlene podjetja,
  • sistem, kjer je vaš uspeh opažen in nagrajen.

Če se s svojimi izkušnjami, znanjem in željami glede nadaljnjega strokovnega razvoja najdete v razpisanem delovnem mestu in bi se želeli pridružiti ekipi sodelavcev v S&T Iskratel d.o.o., ste vabljeni k posredovanju ponudbe, ki naj obsega življenjepis v slovenskem ali angleškem jeziku z dokazili o izpolnjevanju pogojev, preko portala MojeDelo.com do vključno 23. 7. 2023.

Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Skupaj močnejši v digitalno prihodnost!

Družba S&T Iskratel d.o.o., članica skupine Kontron, se s širino portfelja informacijskih in telekomunikacijskih rešitev, uvršča v vrh vodilnih evropskih ponudnikov celovitih in visoko zanesljivih rešitev za varno, pametno in digitalizirano prihodnost.

V S&T Iskratel d.o.o. združujemo znanje, izkušnje in skrb za stranke, s katerimi dosegamo širino in strokovnost za obvladovanje celovitih IKT rešitev. Z zagotavljanjem zanesljivih, pametnih in varnih rešitev si prizadevamo za povezan svet v vseh digitalnih okoljih.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt-iskratel.si

ALI