EN
SI
24. april, 2019

SODELAVEC ZA NOTRANJO PODPORO PRODAJI JUNIOR za mrežne in varnostne rešitve (m/ž)

Ljubljana
24. aprila 2019
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas
Oglas velja do 31.05.2019
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

  • aktivno pridobivanje znanja na področju IT mrežnih in varnostnih rešitev in samoiniciativno izobraževanje na področju S&T portfelja,
  • iskanje in razvoj novih poslovnih priložnosti pri obstoječih in potencialnih strankah ter izdelava ponudb IT rešitev za stranke in sklepanje poslov,
  • načrtovanje kompleksnih IT mrežnih in varnostnih rešitev skupaj z izvedbenimi ekipami, ki zajemajo segment računalniških mrež in vrhunskih rešitev za zaščito poslovanja s poudarkom na avtomatiziranih omrežjih, požarnih pregradah in naprednih varnostnih sistemih.
  • komuniciranje s strankami in managerji ter strateško svetovanje glede na njihove poslovne potrebe in v skladu s ponudbo podjetja,
  • sodelovanje pri razvoju novih poslovnih rešitev glede na potrebe strank in trende na področju IT industrije,
  • predvidevanje poslovnih in tržnih potreb ter poročanje o le teh.

Odgovornosti delovnega mesta:

  • razvoj odnosov s strankami in partnerji,
  • profesionalno predstavljanje delodajalca na tržišču,
  • doseganje prodajnih rezultatov,
  • sodelovanje z ekipami znotraj podjetja pri razvoju novih programov z namenom doseganja konkurenčne prednosti na trgu,
  • pridobivanje in vzdrževanje znanja s področja produktov kot tudi IT industrije v celoti,
  • izdelava prodajnih napovedi na mesečnem nivoju.

Ponujamo vam:

  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih,
  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem razvoju,
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami,
  • možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja v skupini S&T,
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu,
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen.

Od vas pričakujemo:

Zahtevana izobrazba

  • najmanj V. stopnja izobrazbe,
  • izobraževanje s področja informatike, tehničnih znanosti in/ali ekonomije.

Strokovno znanje

Zahtevano:

  • (ne)formalne izkušnje na področju prodaje in svetovanja (minimalno 1 leto), prednost je prodaja na področju IT infrastrukture,
  • (ne)formalno znanje o tehnoloških rešitvah na področju računalniških mrež, varnostnih IT rešitev za kompleksna področja
  • komunikacijske sposobnosti ter prodajne in pogajalske veščine,
  • doslednost in natančnost pri pripravi prodajne dokumentacije oz. ponudb,
  • ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku.

Zaželeno:

  • poznavanje poslovnih procesov v različnih industrijah.

 Ostalo:

  • prodornost, samoiniciativnost in ciljna usmerjenost,
  • veselje do dela v skupini in prilagodljivost,
  • urejenost,
  • vozniški izpit B kategorije.

SprejmITe izziv!

Delovno razmerje bo sklenjeno za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom. Prednost bodo imeli kandidati, ki bodo v ponudbi uspeli predstaviti svojo zanesljivost, vztrajnost in agilnost.

Svoje ponudbe nam pošljite na zaposlitev@snt.si do 31.5.2019. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI