EN
SI
11. april, 2019

Strokovnjak za implementacijo poslovnih procesov v nabavi, prodaji, zunanje trgovinskem poslovanju, skladiščnem poslovanju ter upravljanju kakovosti

Ljubljana
11. aprila 2019
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas
Oglas velja do 30.06.2019
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

  • Uvajanje informacijske podpore za podporo procesov na področjih NABAVE, PRODAJE, SKLADIŠČNEGA POSLOVANJA, ZUNANJE TRGOVINSKEGA POSLOVANJA ter UPRAVLJANJA S KAKOVOSTJO po konceptu »out of the box« ERP rešitve
  • Optimizacije uvedenih poslovnih procesov v obstoječi ERP rešitvi
  • Pripravo »načrtov poslovanja – Blue print-ov« v začetni fazi uvajanja programske opreme
  • Pripravo ocen, specifikacij, dokumentacije izvajanja storitev implementacije in pripravo ponudb
  • Izvajanje predprodajnih aktivnosti za predstavitev rešitve novim uporabnikom
  • Izvajanje različnih vsebinskih delavnic/workshop-ov za različne skupine uporabnikov (večje, manjše skupine)
  • Reševanje »on spot« vprašanj in zahtev podjetij in predlaganje novosti/rešitev
  • Skrb za reden stik z obstoječo bazo strank in »follow up« odprtih vprašanj, priložnosti, sestankov
  • Pomoč uporabnikom pri uporabi informacijskih rešitev
  • Dobro dokumentiranje vseh opravljenih aktivnosti, pripravo uporabniške dokumentacije
  • Prevajanje programske opreme po področjih zadolžitve iz angleškega v slovenski/hrvaški/srbski jezik

Od vas pričakujemo:

Izobrazba in znanje:

  • stopnja izobrazbe: VII
  • študijske smeri: ekonomija, logistika, organizacija dela ipd.
  • tuji jeziki: odlično znanje angleškega jezika, znanje drugega tujega jezika je prednost (predvsem hrvaški, srbski jezik)

Zaželeno poznavanje:

  • osnovnih logističnih procesov

Ostalo:

  • visoka motivacija, samoiniciativnost, proaktivnost, veselje do dela v skupini in pridobivanja novih znanj
  • visoka dinamičnost in afiniteta do nastopanja pred večjo skupino ljudi
  • visoka prilagodljivost in pripravljenost za delo na projektih s hitrim tempom
  • sistematičnost pri pripravi poročil in druge dokumentacije
  • prednost bodo imeli kandidati, ki so ob študiju pridobivali delovne izkušnje
  • vozniški izpit B kategorije

Ponujamo vam:

  • strokovni razvoj v našem lastnem izobraževalnem centru ali pri svetovno priznanih partnerjih;
  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku;
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja;
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami;
  • možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja v skupini S&T;
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu;
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen.

SprejmITe izziv!

Delovna razmerja bodo sklenjena za nedoločen čas s šestmesečnim poskusnim delom. Če vas odlikujejo zanesljivost, ambicioznost, proaktivnost in vztrajnost, če ste agilni in inovativni in vas zanima delo v našem podjetju, nam pošljite svoje ponudbe na zaposlitev@snt.si do 31.05.2019. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI