EN
SI
4. decembra, 2020

Vodja IT projektov m/ž

Ljubljana
4. decembra 2020
Tip zaposlitve Redna zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom
Oglas velja do 19.03.2021
Deli novico

Kratek opis dela in okolja:

S&T je eden vodilnih ponudnikov celovitih rešitev informacijskih tehnologij na slovenskem trgu. Svojim strankam nudimo zanesljive, fleksibilne, lažje dostopne in varne rešitve, s čimer jim omogočamo, da uporabljajo inovativne in prilagojene IT rešitve, ki pozitivno vplivajo na učinkovitost njihovega poslovanja ter posledično na njihove poslovne rezultate.

Delo obsega:

  • Projektno vodenje (organiziranje – koordinacija dela ter nalog članom projektne skupine, usmerjanje – vodenje članov projektne skupine, nadzor projektov)
  • Priprava, izvajanje in spremljanje izvedbe projektnih planov (terminsko in stroškovno)
  • Učinkovito upravljanje s pričakovanji naročnikov
  • Učinkovito obvladovanje sprememb na projektu
  • Poročanje o odstopanju od projektnih načrtov in morebitnih konfliktih, nastalih tekom izvedbe projektov
  • Obvladovanje tveganj in izvajanje korektivnih in preventivnih ukrepov
  • Komuniciranje s timom, naročnikom in managerji na vodilnih pozicijah
  • Zagotavljanje pravočasne izvedbe projektov
  • Skrb za izdelavo projektne dokumentacije

Od vas pričakujemo:

Zahtevana izobrazba

  • ali VII. stopnja izobrazbe (zaželeno, da je naravoslovna ali tehnična smer)

Strokovno znanje

zahtevano:

  • najmanj 5 let delovnih izkušenj na področju vodenja IT projektov
  • dokazljive izkušnje uspešnega vodenja najmanj treh IT projektov
  • dobro poznavanje poslovnih procesov v podjetju in poznavanje poslovnih informacijskih sistemov
  • odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti
  • ustno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • dobro poznavanje računalniškega paketa MS Office
  • sposobnost sprejemanja odločitev

zaželeno:

  • prodajne in pogajalske veščine
  • sodelovanje v mednarodnih timih
  • certifikacija s področja projektnega vodenja

ostalo:

  • visoka motivacija, samoiniciativnost, samostojnost in odprtost do sprememb
  • vozniški izpit B kategorije

Ponujamo vam:

  • sodelovanje z vrhunskimi IT strokovnjaki, ki vas bodo podprli pri delu in vam s svojimi bogatimi izkušnjami pomagali pri vašem osebnem napredku,
  • stalen stik z najnovejšimi tehnologijami in koncepti razvoja,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem okolju, kjer imate možnost dela na projektih v tujini ali s tujimi strankami,
  • možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja v skupini S&T
  • kreativno in sproščeno okolje, saj sta nam dobro počutje in medosebni odnosi na prvem mestu,
  • sistem, kjer je vaš uspeh opazen in nagrajen.

 SprejmITe izziv!

Delovna razmerja bodo sklenjena za nedoločen čas, s poskusnim delom. Če vas odlikujejo zanesljivost, ambicioznost, proaktivnost in vztrajnost, če ste agilni in inovativni in vas zanima delo v našem podjetju, pošljite nam pošljite svoje prijave na zaposlitev@snt.si do 19. 3. 2021. Vse ponudbe bomo obravnavali zaupno.

Imate vprašanje za nas?

Z veseljem vam bomo prisluhnili! Kontaktirajte nas tako, da:

POKLIČITE NA

+386 1 5855 200

OZIROMA NAM PIŠITE NA

info@snt.si

ALI